+421 904 872 430 milada.macakova@dermaperfect.sk Nitrianska 3, 821 08 Bratislava Facebook
  • 04 DEC 13
  Diamantová mikrodermabrázia

  Diamantová mikrodermabrázia

  Diamantová mikrodermabrázia je v súčasnej dobe najžiadanejšou a najefektívnejšou neinvazívnou metódou kozmetickej dermatológie. Metóda nemá žiadne vedľajšie nežiadúce účinky a takmer žiadne kontraindikácie (výnimkou sú rozšírené žilky na tvári).

  Diamantová mikrodermabrázia je terapeutická metóda, ktorá pracuje na princípe jemného mechanického obrusovania vrchnej vrstvy pokožky pomocou špeciálnych diamantových nadstavcov systémom vákuového odsávania. Jedná sa o veľmi šetrnú metódu ku každému typu pleti, pomocou ktorej dosiahneme okamžité viditeľné výsledky.

  Hlavné dosiahnuté efekty:

  vyhladenie jemných vrások

  odstránenie jazvičiek po akné

  hĺbkové čistenie a zmenšenie pórov

  odstránenie povrchových pigmentových škvŕn

  rozjasnenie a regenerácia pleti, pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky

  Kombinácia všetkých účinkov výkuovej mikrodermabrázie vedie postupne k novotvorbe kolagénových a elastínových vlákien, teda k omladzovaniu. Efektom zákroku je čistá pleť bez nedokonalostí, jaziev, vrások a stareckých škvŕn. Po absolvovaní kúry (6-10 ošetrení) je značne povzbudená činnosť buniek, pleť je výraznejšie krajšia, zdravšia a jemnejšia.

  Tento postup je lekármi a kozmetickými salónmi uznávaný ako efektívny a výsledky dokazujú, že je to vyvinutý systém, ktorý je vysoko nad tradičnými metódami.