+421 904 872 430 milada.macakova@dermaperfect.sk Nitrianska 3, 821 08 Bratislava Facebook
  • 04 DEC 13
  Rádiofrekvencia

  Rádiofrekvencia

  Tvárová rádiofrekvencia je metóda známa tiež pod názvom NEW AGE FACELIFT. Je to najrevolučnejšie prístrojové ošetrenie 21. storočia.

  Radiofrekvencia - ruky

  Je to neinvanzívna technika, pri ktorej dochádza ku korekcii ochabnutej pleti. Stimuluje časom spomalené funkcie organizmu, ako sú tvorba kolagénu a elastínu. Zlepšuje prekrvenie, vracia svalom tváre tonus a pružnosť, zvyšuje tvorbu kyseliny hyalurónovej.  Výsledkom je dokonalejší vzhľad tváre, vypnuté línie okolo očí, nosa a úst, vyhladené alebo zjemnené vrásky, odstránenie podbradku. Rádiofrekvencia je veľmi účinná aj na problematickú pleť ( akné, jazvičky, rozšírené póry ), obnovuje poškodené tkanivo, sťahuje rozšírené póry, rieši zápalové procesy. Využíva sa aj na omladenie chrbta rúk.

  Radiofrekvencia - brucho

  Invazívny, teda chirurgický zásah väšinou stačí absolvovať len raz. Nie každý je však ochotný absolvovať narkózu, rezanie, jazvy, prípadne zmenu výrazu tváre či voskový vzhľad pleti. Menej invazívne metódy ako napr. rádiofrekvencia nie sú tak razantné, je ich potrebné opakovať viackrát po sebe, ale ošetrená pleť je krásna a výsledky sú viditeľné a dlhodobé, pretože dochádza k prirodzenej obnove stárnutím potrhaného a poškodeného kolagénu a elastínu.

  Radiofrekvencie modre svetlo

  Výhody tejto šetrnej metódy sú: príjemné a bezbolestné ošetrenie, možnosť celoročného využitia, nezávislosť na opálenej pokožke, časovo nenáročná metóda, bez rekonvalescencie a zdravotných rizík, okamžitý efekt.

  Hlavné dosiahnuté efekty:

  omladenie a vyhladenie pokožky na tvári, krku a dekolte

  pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások

  stimulácia rastu kolagénu a nárast pružnosti pokožky

  úbytok rozšírených pórov

  zlepšenie metabolizmu pleti, rozjasnenie pleti

  viditeľný efekt už po prvom ošetrení

  Radiofrekvenica dekolt1

  Efekt vypnutia sa dosahuje postupne približne po jednom mesiaci od realizácie ošetrenia tak, ako sa postupne tvorí v tkanive nový kolagén. Viditeľnosť výsledkov trvá približne dva roky. Starnutie sa nedá zastaviť, preto je vhodné priebežne alebo formou kúr v určitých intervaloch ošetrenia opakovať.