+421 904 872 430 milada.macakova@dermaperfect.sk Nitrianska 3, 821 08 Bratislava Facebook
  • 30 SEP 23
  Referencie

  Referencie

  ,,Od 14tich rokov ma neustále trápilo akné.Vyskúšala som nespočetne veľa prípravkov a prestriedala množstvo kožných lekárov, no všetko bezúspešne.Vďaka kozmetickému salónu DermaPerfect mám opäť dôvod tešiť sa. Ľudia, ktorí prestali veriť, že sa mi pleť môže niekedy dať do poriadku, ma teraz zastavujú a neveria vlastným očiam. Po niekoľkých ošetreniach boli výsledky perfektné. S kozmetickými produktami som nadmieru spokojná a každému by som ich odporučila. Ľudský prístup a príjemná atmosféra sú dôvody prečo sa tam vždy rada vraciam. Za pomoc pani Mačákovej som veľmi vďačná.”

  Nikoleta S.

  ,,Po vysadeni Hormonálnej antikoncepcie sa moja pleť začala mastiť a jej stav bol katastrofálny. Po odporučaní mojej kamarátky som sa objednala do Dermaperfect. Hneď pri prvej návšteve som vedela, že som zaklopala na správne dvere. Individuálny a profesionálny pristup vždy usmiatej a trpezlivej Miladky ma presvedčil o tom, že tu svoj problém s pleťou vyriešim. Výsledky na seba nenechali dlho čakať. Po každej návšteve kozmetiky som videla pozitívne zmeny. Vyskúšala som diamantovú mikrodermabráziu, po ktorej som mala pleť ako moja 4-rocna neter, laser, ktory hojí priam zázračne a takisto aj Green Peel. Kozmetický salón Dermaperfect odporúčam každemu, kto sa chce na kozmetiku tešiť, lebo vie, že zakaždým odíde krajší.Ďakujem, že som ho našla a už sa nemusím skrývať za tony make-upu.” 

  Jana O.

   ,,Vyskúšala som nespočetné množstvo kožných lekárov, kozmetičiek, liekov, drahej lekárenskej kozmetiky dokonca aj ambulantný zákrok – frakčný laser. Nič však z dlhodobého hľadiska nefungovalo. Práve naopak. Stav mojej pleti sa len zhoršoval a okrem akné začala byť moja pleť poznačená  množstvom jazvičiek a pigmentových škvŕn. A tak som aj nadalej investovala do drahych make-upov, ktore mi pomáhali aspoň čiastocne prekryť zničenu pleť.  Neverila som, že po 30-tke ešte niekto dokáže dať moju pleť do normálneho stavu…Na kozmetický salón Dermaperfekt som natrafila úplnou nahodou a objednala som sa na bezplatnú konzultaciu. Prešla som si niekoľkými procedúrami – pravidelne čistenie pleti, hojivý laser, GreenPeel, dermabrázia, bielenie pleti. Pani Milada mala v liečení mojej pleti systém a riešila jednotlivé problemy postupne. Úsilie sa vyplatilo a ľudia v mojom okolí sú pozitívne prekvapení zmenou stavu mojej pleti. Najviac sa z toho však teším ja – konečne na seba nemusím dávať hrubú vrstvu make-upu. Moja pleť sa po liečebných zákrokoch zmenila z hrubej, mastnej, aknoznej pleti na jemnú a hydratovanú, ktorej sa je radost dotykať.  Odporúčam salón Dermaperfect svojim známym a každému, kto má problém s pleťou, alebo chce len absolvovať nejakú zkrášľujúcu procedúru v príjemnom prostredí.”

  Mirka H.