+421 904 872 430 milada.macakova@dermaperfect.sk Nitrianska 3, 821 08 Bratislava Facebook
  • 04 JAN 13
  Tvárová gymnastika

  Tvárová gymnastika

  Je cvičenie, na ktoré nie je nikdy príliš skoro ani neskoro. Je rovnako vhodná pre dámy ako aj pre pánov, ktorým nie je vzhľad ľahostajný. Ide o jednoduchú, prirodzenú a bezpečnú cestu založenú na medicínskom pôvode ako si čo najdlhšie udržať alebo navrátiť rozžiarený mladistvý vzhľad bez neprirodzených a často drastických zásahov do organizmu.

  Tvárová gymnastika sa skladá z 23 cvikov pozostávajúcich z fázy napínania a uvoľňovania, ktorými si precvičujeme krk, bradu, pery, líca, oči a čelo. Je dôležité naučiť sa tieto cviky pod dohľadom odborníka, aby sme ich cvičili technicky správne. Svaly na tvári sa postupne vekom uvoľňujú, atrofujú, dôsledkom čoho dochádza k ochabovaniu pokožky, čo sa prejavuje ako známky starnutia.

  Cvičením tvárovej gymnastiky sa posilňuje tvárové svalstvo, zlepší sa prekrvenie, rozprúdi sa cievny i lymfatický systém, zrýchli sa metabolizmus a celkovo sa zlepší elasticita a pevnosť pokožky. Ovísajúce líca sa spevnia, dvojitá brada sa stráca, zjemňujú sa a miznú vrásky na celej tvári i krku.

  Tvárová gymnastika, pravidelné profesionálne ošetrenia v kozmetickom salóne, ako aj správna voľba kozmetických prípravkov na domáce použitie je ideálna kombinácia v starostlivosti o Váš krásny zovňajšok.

  Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu