+421 904 872 430 milada.macakova@dermaperfect.sk Nitrianska 3, 821 08 Bratislava Facebook
  • 18 JÚLA 24

  EunSung MagicPolar

  Hexapolárna rádiofrekvencia a svetelná terapia

   

  EnSung MagicPolar

   

  Rádiofrekvenčný prístroj Eunsung MagicPolar funguje na báze najvyspelejšej skutočnej hexapolárnej rádiofrekvenčnej technológie, ktorá z hľadiska bezpečnosti, účinnosti a pocitu pri ošetrení ďaleko predstihla svojich predchodcov. Energia sa prenáša medzi elektródami, zostáva teda sústredená výlučne v cieľovej oblasti.

   
  EnSung MagicPolar: posobenie
   

  Štvrtá – v súčasnosti najpokročilejšie generácia predstavuje pravý šesťpólový systém, ktorý rovnomernou distribúciou energie do priestoru a do rôznych hĺbok eliminuje koncentráciu tepla v jednom bode, v dôsledku čoho je možné do cieľovej oblasti dodať väčšie množstvo energie s maximálnou účinnosťou a súčasne aj príjemným pocitom z ošetrenia.

   

  Radiofrekvencia - ruky

   

  Aplikačné možnosti:

   

  odbúravanie tuku

  redukcia konfekčnej veľkosti

  cielené tvarovanie postavy

  redukcia celulitídy

  spevnenie brucha po pôrode alebo po rýchlom schudnutí

  zoštíhlenie partií brucha, bokov, stehien

  ošetrenie menších problémových partií ako  oblasť kolien, kotníkov, paží

  zlepšená elasticita a spevnenie ochabnutej pleti

  omladenie tváre, rekonštrukcia kolagénu

  omladenie vlasovej pokožky, stimulácia rastu vlasov

   

  Radiofrekvencia - brucho

   

  Výhody ošetrenia:

   

  maximálna účinnosť a bezpečnosť bez sprievodných bolestí

  presné zacielenie na ošetrovanú oblasť

  neinvazívne ošetrenie, nenarúša integritu pokožky, žiadna doba potrebná na zotavenie po ošetrení

  vyspelá multipolárna RF technológia obohatená o svetelnú terapiu

  okamžité, optimálne výsledky

  rozmanité možnosti ošetrenia pomocou troch rôznych hlavíc

  zabudované meranie teploty

   

  Radiofrekvencie modre svetlo

   

  Zabudovaný teplomer

   

  Prístroj EunSung MagicPolar má jedinečný vstavaný snímač teploty. Počas ošetrení je to mimoriadne dôležitý faktor. Pretože umožňuje precíznu a priebežnú kontrolu teploty nielen na povrchu, ale zároveň aj v hlbších vrstvách pokožky, kde sa v dôsledku RF vytvára tepelný efekt. Je to jeden z dôležitých aspektov na dosiahnutie optimálnych výsledkov. Tým sa zabráni neúspechu, (pre príliš  nízku prevádzkovú teplotu), na druhej strane aj prehriatiu, tepelnému poškodeniu klientovej pokožky (pre príliš vysokú prevádzkovú teplotu).

   

  Radiofrekvenica dekolt1

   

  Hlavice:

   

  Každá ošetrovacia hlavica je vybavená LED svetelnou terapiou. Červené svetlo zabudované do veľkej a strednej hlavice má prostredníctvom zvýšenia produkcie ATP (bunkovej energie) blahodarný vplyv na omladenie bunkových zásob, modré svetlo zabudované do malej hlavice je účinným doplnkom liečby akné so sprievodným dezinfekčným účinkom na pokožku.

   
  EunSung-MagicPolar-hlavice
   

  Princíp fungovania

   

  Tvarovanie postavy a liečba celulitídy

   

  V dôsledku rádiofrekvencie s intenzitou 1 Mhz sa tukové bunky v hlbších vrstvách pokožky zohrejú a urýchli sa ich prirodzený metabolizmus. Riadený prívod tepla spôsobuje intenzívny prienik voľných mastných kyselín cez bunkovú membránu tukových buniek do medzibunkového priestoru. Tuk sa odvádza do lymfatického a žilového systému a cez vylučovací systém opúšťa telo. Znížením veľkosti tukovej bunky sa opäť rozbieha mikrocirkulácia a prietok lymfy v danej oblasti, metabolické procesy sa obnovujú. V dôsledku toho sa znižuje celulitída a výskyt lokálnych tukových zásob.

   

  Omladenie tváre, spevnenie pleti a redukcia vrások

   

  Pri rádiofrekvenčnom ošetrení sa pôsobením tepla kolagénové vlákna, ktoré spevňujú pokožku, zmrštia, čo sa bezprostredne odrazí vo viditeľnom napnutí pleti. Rádiofrekvencia s intenzitou 2 MHz je ideálna na stimuláciu metabolizmu fibroblastových buniek a z dlhodobého hľadiska podporuje rekonštrukciu kolagénu, vplýva na pevnejší, mladistvejší vzhľad tváre.

   

  Objednajte sa na konzultáciu