+421 904 872 430 milada.macakova@dermaperfect.sk Nitrianska 3, 821 08 Bratislava Facebook
  • 21 SEP 15

  Referencie BDR

  Dr. med. Nadja Nek

  lekárka plastickej a estetickej chirurgie, Medinek, Heidelberg, Frankfurt, Marbella (Nemecko/Španělsko)

  Nek

  Beauty Defect Repair otvára nové možnosti liečby. Existujú niektoré časti tváre, ktoré môžu byť ošetrené BDR, avšak len ťažko pomocou injekcií. Ako príklad by som rada spomenula: citlivá pleť medzi obočím a horným viečkom. Ďalším pozitívom je endogénna stimulácia kolagénovej syntézy. Metóda ošetrenia BDR môže byť včlenená do konceptu plastickej chirurgie. Účinkov invazívnych operácií ako napríklad ošetrenie vrások pomocou injekcií, alebo operatívne liftingom je dosiahnuté aj s BDR. Je to výborná alternatíva pre zákazníkov, ktorí odmietajú invazívne operácie, pretože metóda BDR eliminuje negatívne sprievodné javy lekárskych zákrokov. Pomocou metódy BDR dosiahnete krásny vzhľad.

  Dr. med. P. Holzschuh MD

  lekár plastickej a estetickej chirurgie Optima Klinik, Karlsruhe (Nemecko)

   

  Optima KlinikAko lekár špecialista som denne konfrontovaný s problémami starnúcej pleti. Okrem toho stále hľadám nové a inovatívne metódy ako dosiahnuť omladenie pleti. Na medzinárodnom veľtrhu som objavil metódu BDR – Beauty Defect Repair. Táto absolútna svetová novinka je vďaka svojim účinkom úplne jedinečná. Po prvé, okamžite sa obnovuje elasticita pleti, po druhé dermaceutické látky sú rýchlo transportované do hlbších vrstiev pleti prostredníctvom špeciálnej a jedinečnej technológie. Teším sa na ďalšie fantastické úspechy ošetrovania, rovnako tak ako na spokojných zákazníkov a koncept BDR vrelo odporúčam.

  Prof. Hon. Dr. med. M. E. Cornely

  dermatológ,Düsseldorf (Nemecko)

   

  CornelyPočas klinických testov metódy Beauty Defect Repair po dobu 9 mesiacov sme dosiahli výborné výsledky s pacientmi rôznych vekových kategórií. Používali sme BDR pre ošetrenie tváre namiesto obvyklých kozmetických ošetrení a dostavili sa oveľa lepšie výsledky, než akých dosahujú ktorékoľvek konzervatívne kozmetické ošetrenia tváre. Z odborného hľadiska môžem metódu Beauty Defect Repair pre dermatologickú kozmetiku vrelo odporučiť.